026-36202698
026-36203272
0919-2626879

شارژ کپسول آتش نشانی در کرج

10 / 10
از 4 کاربر

کپسول آتش نشانی ابزار و وسیله ای بسیار مفید در هنگام اتش سوزی میباشد که میتواند در عرض مدت کوتاهی آتش را خاموش کند. حتما بسیاری از شما حداقل یکبار هم که شده کپسول خاموش کننده را دیده اید و کارکرد آن را نیز از نزدیک و یا در رسانه ها مشاهده نموده اید.

در هنگام استفاده از کپسول خاموش کننده موادی سفید رنگ که حالتی کف مانند دارد از داخل کپسول به بیرون پاشیده میشوند. این ماده بعد از چند بار استفاده به اتمام میرسد و باید شارژ شود. برای اینکه ماده داخل کپسول را شارژ کنید باید از متصدی شارژ کپسول  کمک بگیرید.

باید توجه داشته باشید که تمامی کپسول های خاموش کننده روش شارژ یکسانی ندارند و نسبت به نوع آن، روش شارژ خاصی دارند. برای اینکه بتوانید با خیال راحت کپسول خود را شارژ کنید بهتر است با مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در کرج تماس حاصل کنید.

مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در کرج تمامی خدمات شارژ و همچنین فروش کپسول را در شهرهای تهران، کرج و همچنین حومه تهران در اسرع وقت و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر شرکت ها انجام میدهد.مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در کرج از بهترین مواد مخصوص شارژ و مواد پودری برای شارژ کپسول استفاده میکند و آماده عقد قرار داد با شرکتها، سازمانها و ارگانهای دولتی میباشد.

مراحل شارژ توسط مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در کرج:

1. مرکز شارژ در کرج ابتدا از نوع کپسول شما اطمینان حاصل کرده و سپس نسبت به نوع کپسول اقدام به شارژ میکند. کپسول های خاموش کننده مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها روش های شارژ مخصوص دارند و همچنین با مواد مخصوص خود پر میشوند. کپسول خاموش کننده آب، کپسول خاموش کننده مواد شیمیایی و همچنین مرطوب، کپسول شیمیایی کف و کپسولهای خاموش کننده پودر و گاز همگی از انواع کپسول های خاموش کننده هستند.

2.  حتی اگر کپسول شما یک بار هم استفاده شده باشد، مرکز شارژ در کرج ابتدا تمامی مواد داخل کپسول را خالی میکند و دوباره آن را با مواد مخصوص پر میکند.

3. تمامی اجزا کپسول خاموش کننده یک به یک بررسی و  مورد بازدید قرار میگیرند و در صورتیکه کوچکترین مشکلی داشته باشند تعویض خواهند شد.

کپسول آتش نشانی تیگرا 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :