026-36202698
026-36203272
0919-2626879

شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد

10 / 10
از 1 کاربر

شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد از دیگر خدماتی است که در مرکز شارژ کپسول آتش نشانی تیگرا ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شارژ کپسول آتشنشانی در نظر آباد با ما در ارتباط باشید. در گذشته خاموش کردن آتش از طریق آب و یا خاک انجام میشد ولی امروزه برای خاموش کردن آتش از کپسول آتشنشانی استفاده میشود. کپسول آتشنشانی سالیان زیادیست که ابداع شده و کارایی بسیار بهتری نسبت به آب و خاک دارد. آب و خاک همیشه در دسترس نیستند و در ضمن قابلیت خاموش کردن هر حریقی را ندارند، اما کپسول آتش نشانی به راحتی میتواند هر حریقی را خاموش کند و این کار را بسیار سریع تر از آب و خاک انجام میدهد.

کپسول های آتش نشانی در ظرفیت و ابعاد مختلفی ساخته میشوند که هر چه ابعاد کپسول بزرگتر باشد در نتیجه قدرت اطفا حریق و همچنین زمان پرتاب مواد بالاتر خواهد بود. تمامی کپسول ها در درون بدنه خود مواد مخصوصی دارند که در واقع همین مواد باعث میشنود تا آتش خاموش شود.

هر بار که از کپسول آتشنشانی استفاده میکنید مقداری از مواد و یا تمامی مواد از درون آن خالی میشوند. خالی شدن مواد از داخل کپسول باعث میشود تا عملا دستگاه کارایی نداشته باشد و باید اقدام به شارژ کپسول آتش نشانی کرد.

اما شاید برای بسیاری از شما این سوال مطح شود که چگونه شارژ کپسول آتشنشانی صورت می گیرد؟

شارژ کپسول آتشنشانی کاری نیست که به راحتی انجام شود. در این زمینه نیز مراکز شارژ کپسول مانند مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد وجود دارد که به صورت مجاز و با مجوزی که از سازمان آتشنشانی دریافت کرده اند فعالیت میکنند و تمامی مراحل شارژ را به صورت اصولی انجام میدهند.

مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد آمادگی خود را در زمینه مشاوره برای فروش و همچنین شارژ کپسول به سازمان ها و اشخاص اعلام میدارد. یک مرکز شارژ کپسول استاندارد مانند مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد باید ضوابط و الزاماتی را رعایت کند. برخی از این الزامات و ضوابط بدین شرح میباشند:

1.  تمامی افرادی که در کارگاه مشغول فعالیت هستند باید در دوره های تخصصی و همچنین فنی شارژ و تعمیر کپسول شرکت کرده باشند.

2. وسایل و میز کار استاندارد از ویژگی ها و الزامات یک کارگاه استاندارد است که باید رعایت شود.

3. تمامی مواد مصرفی برای شارژ کپسول باید استاندارد های لازم را داشته باشند. موادی که در کارگاه مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در نظر آباد مورد استفاده قرار میگیرد استاندارد های لازم را دارا میباشند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

کپسول آتش نشانی تیگرا 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :