026-36202698
026-36203272
0919-2626879

شارژ کپسول آتش نشانی در شهریار

10 / 10
از 2 کاربر

در بسیاری از آتش سوزی ها فرصت برای تماس با آتش نشانی بسیار کم است، از  این رو باید از وسایل اطفا حریق مانند کپسول آتش نشانی استفاده نمود. کپسول آتش نشانی از تجهیزات آتشنشانی میباشد که قابل حمل بوده و به راحتی توسط یک نفر جابجا میشود.

موادی که داخل کپسول آتشنشانی پر میشود قابلیت خفه کنندگی دارد و پس از اینکه بر روی آتش پاشیده شد، باعث میشود تا آتش خفه شده و خاموش شود. برای استفاده از کپسول آتش نشانی باید از ضامن و اهرمی که در قسمت فوقانی کپسول واقع شده است استفاده نمود.

بعد از این که ضامن کپسول را کشیدید، توسط اهرم میتوانید مواد داخل کپسول را با شدت به سمت آتش بپاشید و بدین ترتیب آتش خاموش میشود. البته کپسول آتش نشانی پر باقی نمی ماند و با چند بار استفاده متوجه خواهید شد که کپسول خالی شده و باید مجددا پر و یا شارژ شود.

مواد مخصوصی که در داخل کپسول پر میشوند متفاوت هستند. برخی از کپسول ها از آب پر میشوند که به آن ها نوع A میگویند و انواع دیگری از کپسول وجود دارند که با مواد شیمیایی خشک پر میشوند و به آن نوع B،C،D میگویند.

از هر نوع پودر و موادی که ابتدا در کپسول پر شده باشد باید برای شارژ مجدد استفاده نمود و نمیتوان مواد دیگری را جایگزین آن نمود. نوع مواد را میتوان از طریق دفترچه محصول و همچنین مراکز شارژ کپسول مانند مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در شهریار تشخیص داد.

مزیت هایی که مراکز معتبر و دارای مجوز رسمی مانند مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در شهریار نسبت به مراکز فاقد مجوز دارند در کیفیت موادی میباشد که در کپسول به کار میرود. مراکز غیر مجاز از پودرهای بی کیفیتی استفاده میکنند که در هنگام خاموش کردن آتش، کاربر را با مشکلاتی همچون دیر خاموش کردن آتش مواجه میکنند. ضمانت شارژ یکی دیگر از مواردیست که مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در شهریار به آن پایبند است و بعد از شارژ مدت زمان استفاده از شارژ را تضمین خواهد کرد.

در مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در شهریار افرادی مشغول به کار هستند که سالیان زیادیست در حال فعالیت در این مجموعه هستند  و همگی آنها تمامی آموزش های لازم برای شارژ و تعمیر کپسول را گذرانده اند.  تمامی خدمات همچون شارژ، تعمیر و فروش در مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در شهریار انجام میشود.

کپسول آتش نشانی تیگرا 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :