026-36202698
026-36203272
0919-2626879

شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

10 / 10
از 7 کاربر

برای خاموش کردن آتش اولین روشی که به ذهن هر فردی خطور میکند استفاده از کپسول آتش نشانی میباشد. کپسول آتش نشانی در  واقع بهترین راه خاموش کردن آتش است. کپسول آتشنشانی از یک بدنه و همچنین موادی در درون خود تشکیل شده که این مواد میتوانند به سرعت آتش را خاموش کنند.

کپسول آتش نشانی برای اینکه بتواند به درستی عمل کند و آتش را خاموش کند باید به صورت دوره ای شارژ شود. بسیاری از افرادی که کپسول آتشنشانی در اختیار دارند از نحوه شارژ کپسول اطلاعات کاملی ندارند و نمیتوانند این کار را انجام دهند.

شارژ کپسول آتش نشانی از یک سری مراحل تشکیل شده که فقط مراکز شارژ کپسول مانند مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران نسبت به آن اطلاعات کافی دارند.

مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در تهران نکاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در صورتیکه ابزار مورد نیاز این کار و همچنین آموزش های لازم را دیده اید بتوانید نسبت به شارژ کپسول اقدام کنید.

  1. در گام اول توجه داشته باشید که حتما دستورالعمل کپسول مورد نظر را مطالعه نمایید. هر کپسول دستورالعمل شارژ خاصی دارد. موادی که در هر کپسول نیز وجود دارد ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.
  2. برای پر کردن کپسول فقط مقدار خالی شده از کپسول را جبران نکنید. باید تمامی مواد داخل کپسول خالی شده و سپس با مواد جدید جایگزین شود. البته بسیاری از افراد از روی بی اطلاعی فقط مقدار خالی شده از کپسول را شارژ میکنند که این کار اشتباه است و باید تمامی کپسول همانطور که گفته شد از مواد قبلی خالی شده و با مواد جدید جایگزین شود.
  3. به درزهای روی بدنه کپسول با دقت نگاه کنید. فقط شارژ کردن مواد کافی نیست. مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران به شما پیشنهاد میکند تا در صورتیکه هر گونه درز و یا سوراخ غیر عادی بر روی بدنه مشاهده نمودید با این مرکز جهت تعمیر آن تماس حاصل نمایید.
  4. در بسیاری از کپسول هایی که برای شارژ به مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران ارسال میشود، بعد از بررسی مشاهده شده که قطعات فنی کپسول دچار ایراد شده و باید تعویض شود. قطعات فنی کپسول آتشنشانی بسیار حائز اهمیت هستند و باید نسبت به آنها دقت خاصی داشته باشید زیرا ممکن است در صورت بروز حادثه به درستی عمل نکنند و در دسرهایی را ایجاد کنند.

کپسول آتش نشانی تیگرا 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :