026-36202698
026-36203272
0919-2626879

شارژ کپسول آتش نشانی در اشتهارد

10 / 10
از 1 کاربر

کپسول آتشنشانی برای هر مکان و فضایی، بخصوص مکان های عمومی ضروری و لازم میباشد. کپسول های آتشنشانی مختلفی ساخته شده و به فروش میرسند. حتی برای داخل خودرو نیز یک نوع کپسول آتش نشانی مخصوص ساخته شده است که ابعاد کوچکی دارد و در صورتیکه خودرو دچار آتش سوزی شود میتواند برای خاموش کردن آتش بسیار مناسب باشد. رنگ بدنه تمامی کپسول های خاموش کننده قرمز میباشد و در واقع برای رنگ بندی بدنه کپسول خاموش کننده از یک استاندارد خاص پیروی میشود.

شاید تصور کنید از یک ماده خاص برای پر و شارژ کردن کپسول خاموش کننده استفاده میشود ولی در واقع اینگونه نیست و مواد گوناگونی نسبت به نوع کپسول برای شارژ استفاده میشود.

شارژ کپسول نیز مراحل مختلفی دارد که باید توسط افراد متخصص و متصدی شارژ انجام شود. مرکز شارژ کپسول خاموش کننده در اشتهارد از جمله فعالان حوزه فروش و شارژ کپسول آتشنشانی در اشتهارد و تهران میباشد که سالیان زیادیست کار خود را شروع کرده و توانسته در این راه رضایت کامل مشتریان را به دست آورد.

مرکز شارژ کپسول آتشنشانی در اشتهارد علاوه بر خدمات رسانی به مشتریان خانگی، به تمامی ارگان ها و سازمان های خصوص و دولتی خدمات رسانی های زیادی انجام داده و قرار داد های زیادی را با سازمان های بزرگ به انجام رسانده است.

عوامل زیادی وجود دارند که در صورت مشاهده هر یک از آنها باید نسبت به تماس با مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در اشتهارد اقدام کنید:

1.  مشاهده هر گونه آسیب های فیزیکی مانند پوسیدگی و یا فرورفتگی بر روی بدنه کپسول.

2. تغییر رنگ و یا رنگ پریدگی بدنه کپسول که باید مجددا رنگ شود.

3. اگر با آسیب دیدگی رزوه هایی که شیر کپسول را به بدنه متصل میکند مواجه شدید حتما باید با مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در اشتهارد تماس حاص کنید. در این مورد به احتمال زیاد باید کل کپسول تعویض و با کپسول نو جایگزین شود.

4. شکسته شدن و تغییر حالت نازل یکی دیگر از مواردیست که باید نسبت به آن حساس باشید.

5.  عدم قرارگیری صحیح ضامن در جای خود.

کپسول آتش نشانی تیگرا 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :